O Nas

O-nas-euro

Firma BYTPAK Jerzy Wieczorek Spółka komandytowa powstała w 2012 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się przy ul. Toruńskiej 137A w Bydgoszczy.

W branży paletowej działamy już od ponad 20 lat ciągle rozwijając naszą firmę o nowsze technologie i na bieżąco dostosowując ją do nowych przepisów. Prowadzimy recykling (ewidencję opakowań drewnianych 150103 w systemie BDO). Wieloletnie doświadczenie w branży, uczciwość, rzetelność sprawiły że zaufały na duże i małe przedsiębiorstwa liczące się na rynku polskim jak i zagranicznym. Potrzeba rynku sprawiła także że Nasza firma zajmuje się też skupem złomu i metali kolorowych. Odpowiedzialnie i rzetelnie podchodzimy do naszej codziennej pracy. Jakość palet i zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem. Do każdego klienta mamy podejście indywidualne.

BYTPAK oferuje kompleksową obsługę w zakresie palet drewnianych, nadstawek paletowych, odpadów stalowych, metali kolorowych, kabli, akumulatorów , stali kwasoodpornej, koszy gitterbox (Euro- kosze), bardzo dobrej jakości palet używanych różnego rodzaju i gatunku. W swojej sprzedaży posiadamy palety Euro jasne suche a także palety nowe.

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie gospodarowania odpadami w oparciu o wymagane zezwolenia.

Naszym klientom gwarantujemy fachową obsługę w oparciu o nasze doświadczenie i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą,posiadającą długoletnie doświadczenie w zakresie gospodarowania opakowaniami oraz złomem.

EURO-CIEMNE